pl gb  
 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

free counters

XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Opole, 27-28.04.2019

KATALOG POWYSTAWOWY

BEST IN SHOW

Sędzia: Janusz Opara PL

I. Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon - FAIR PLAYER Lalabay
II. Chart Polski - OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus
III. Siberian Husky - Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER
IV. Dogue de Bordeaux -
The Red Squirrels Kandinsky

SOBOTA

Najlepsze Młodsze Szczenię Wystawy

I. Lhasa Apso - Merriott's Lush Life
II. Staffordshire Bull Terrier - RAREZA VALENCIA Bitis
III. Bulterier miniaturowy - Can’t Turn Back Wild Red Guardian
IV. Szpic miniaturowy (Pomeranian) - SHEIK Fantazja Szpic-Moll

Najlepsze Szczenię Wystawy

I. Samoyed - ARCTIC FREND BEAUTIFUL SKY
II. Kerry Blue Terrier - TERRA OD TERRIKA Poezja Ruchu (FCI)
III. Szpic miniaturowy (Pomeranian) - MIA CANADIAN AT PREMIERA Quis Queia FCI
IV. Siberian Husky - Nordic Blue (FCI) KAYLEE

Najlepszy Junior

I. Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon - FAIR PLAYER Lalabay
II. Basenji - Bahaticca`s JUNGLE EDITION
III. Pekińczyk - Sunrise Dragon LION KING
IV. West Highland White Terrier - Vertragus GO FOR IT

Zwycięzca Grupy 3 FCI

I. Terier szkocki - Royal Flash z Księżopola
II. Bulterier - DIAMOND DRAGON TIMAR
III. Kerry Blue Terrier - TERRANO z Płockiego Wzgórza
IV. Yorkshire Terrier - Ele Onore Nove Kasio

Zwycięzca Grupy 4 FCI

I. Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - DRIVE ME TO SWEET BRONX Velturis
II. Jamnik długowłosy miniaturowy - ICONIC WINNER vom Margelchopf
III. Jamnik krótkowłosy standardowy - ELITA Kłoda
IV. Jamnik długowłosy standardowy - KARMA Hokus Pokus z Perłowej

Zwycięzca Grupy 5 FCI

I. Siberian Husky - Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER
II. Thai Ridgeback Dog - JATAWA of Noppakao
III. Basenji - Bahaticca`s JUNGLE EDITION
IV. Akita amerykańska - HOXAKAM OBLIVIOUS

Zwycięzca Grupy 8 FCI

I. Labrador Retriever - AVALANCHE Kreuzburg
II. Cocker spaniel amerykański - VOGUE Catonium
III. Golden Retriever - Lozung Cirtrus Jam
IV. Lagotto romagnolo - Kan Trace Touch Down Tiger

Zwycięzca Grupy 9 FCI

I. Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon - FAIR PLAYER Lalabay
II. Pudel toy - WYBORNY CIEMNY Next Germanika
III. Pekińczyk - Sunrise Dragon LION KING
IV. Lhasa Apso - Merriott's Jet Fighter

NIEDZIELA

Najlepsze Młodsze Szczenię Wystawy

I. Dogue de Bordeaux - The Red Squirrels Pablo Picasso
II. Gończy polski - ZOE Gończa Pogoń (FCI)
III. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - IRA Kajminia FCI
IV. Nowofundland - Smooth Power (FCI ) WESTERN CHARM

Najlepsze Szczenię Wystawy

I. Chart perski - BEL ETUAL DELUX
II. Owczarek szetlandzki - Cherry Blossom Liceliette
III. Biały owczarek szwajcarski - RUS PRIDE KING
IV. Wyżeł weimarski krótkowłosy - Gustavo Alive Silver

Najlepszy Weteran Wystawy

I. Doberman - ROYAL-REZON Vis Absoluta
II. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - JASPER KAJMINIA (FCI)
III. Welsh Corgi Pembroke - ANDVOL ROMANTIK
IV. Seter angielski - Latin Lover High Dreamer in Gold

Najlepszy Pies Rasy Polskiej

I. Chart polski - OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus
II. Polski owczarek podhalański - Obywatel Zagubione Marzenia
III. Polski owczarek nizinny - RZEŻUCHA Astarte Gold
IV. Gończy polski - GAJOWY Gończa Radość (FCI)

Najlepszy Junior

I. Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - Jutta Vom Alte Wald
II. Bullmastiff - Lucky-Bull GUSTAV
III. Beagle - Simonaland UNICA
IV. Polski owczarek podhalański - NASLEDIE GURALEY AFRODYTA

Zwycięzca Grupy 1 FCI

I. Polski owczarek nizinny - RZEŻUCHA Astarte Gold
II. Polski owczarek podhalański - Obywatel Zagubione Marzenia
III. Owczarek szkocki krótkowłosy - LUGH LITTLE PRINCE Smart Love (FCI)
IV. Schipperke - RIVENDEL'S STEALING KISSES

Zwycięzca Grupy 2 FCI

I. Dogue de Bordeaux - The Red Squirrels Kandinsky
II. Doberman - Pax Deorum Emidius
III. Nowofundland - CAYUGA JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO
IV. Cane Corso Italiano - BRAVE BOY EX SENTIA OLIMPIUS PRIDE

Zwycięzca Grupy 6 FCI

I. Rhodesian Ridgeback - FAUZI KIJANI Uzuri Ridge
II. Gończy polski - GAJOWY Gończa Radość (FCI)
III. Beagle - INCANTO iz Doma Eleonory
IV. Posokowiec bawarski - Wrzos Diana Anilas

Zwycięzca Grupy 7 FCI

I. Wyżeł węgierski krótkowłosy - SHILLA LINE EURO
II. Seter irlandzki - Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
III. Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - Jutta Vom Alte Wald
IV. Wyżeł weimarski krótkowłosy - Baja-Sky z Białobrzeskich Lasów

Zwycięzca Grupy 10 FCI

I. Chart polski - OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus
II. Chart perski - Arabica DESIRE
III. Chart hiszpański - San Agustin del Guadalix EVITA
IV. Chart afgański - Calamus COPYRIGHT

Najlepszy Junior Wystawy

I. Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon - FAIR PLAYER Lalabay
II. Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - Jutta Vom Alte Wald

 

 
   
 

ZKWP OPOLE | A&M Webdesign
Copyright © 2012-2019 All Rights Reserved