Biuro
Oddział
Hodowle
Szczenięta
Reproduktory
Szkolenia
*
  WystawyZarządKOMUNIKATYRegulaminyKynologia*
 

 

 

 


Uprawnienia hodowlane oraz wyniki z wystaw będą wpisywane wyłącznie w czwartki, w trakcie dyżurów sekcji poszczególnych ras!


 

 

Dyżury sekcji

Przewodnicząca Komisji Hodowlanej: Monika Milian

DYŻUR W 1, 3 CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16.00 do 19.00

**

Narodziny szczeniąt oraz odbiór miotu proszę zgłaszać bezpośrednio do Kierownika Sekcji. Kierownik Sekcji ma obowiązek zgłosić odbiór miotu na dany dzień do Kierownika Biura.

**

GRUPA I
Owczarki i inne psy pasterskie z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła

Sekcja: Owczarki Niemieckie

KAŻDY CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16:00 do 18:00

Kierownik: Ewa Florek - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Bernard Famuła

Sekcja: Psy pasterskie
(bez owczarków niemieckich i owczarków brytyjskich)

1 i 3 CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16:00 do 18:30

Kierownik: Patrycja Mazur-Szkodzińska - Asystent kynologiczny

Sekcja: Owczarki brytyjskie

1 i 3 CZWARTEK MIESIĄCA od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Izabela Grzesiek

Zastępca obu Sekcji: Anna Kowalczyk - Asystent kynologiczny

**

GRUPA II
Pinczery i sznaucery, molosy, psy górskie i szwajcarskie psy do bydła

Sekcja: Boksery, pinczery

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:30 do 18:30

Kierownik: Ewa Dolińska - Sędzia kynologiczny email

Zastępca: Michał Jabłoński

Sekcja: Sznaucery, Czarny Terier Rosyjski

1 CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 do 18:30

Kierownik: Ireneusz Przybyła - Asystent kynologiczny

Zastępca: Katarzyna Wiśniewska

Sekcja: Molosy (bez bokserów)

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 18:00

Kierownik: Zdzisław Wajman - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Michał Jabłoński

Sekcja: Psy górskie, szwajcarskie psy górskie i do bydła

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 18:30

Kierownik: Waldemar Mrowiec - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA III
Teriery

Sekcja: Teriery (bez terierów typu Bull)

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Lucyna Seidel - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

Sekcja: Teriery typu Bull

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Aleksandra Wejdler - Asystent kynologiczny

Zastępca: Magdalena Mieszała

**

GRUPA IV
Jamniki

Sekcja: Jamniki

1 CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 do 19:00

Kierownik: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Grażyna Olender - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA V
Szpice i psy w typie pierwotnym

Sekcja: Szpice i psy w typie pierwotnym

1, 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Monika Milian - Sędzia kynologiczny

Zastępcy:
A
nna Chrzanowska - Sędzia kynologiczny
Waldemar Mrowiec
- Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VI
Psy gończe i rasy pokrewne

Sekcja: Psy gończe i rasy pokrewne

KAŻDY CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Grzegorz Weron - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Ewa Florek - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VII
Wyżły

Sekcja: Wyżły

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 do 19:00

Kierownik: Małgorzata Wąsacz-Rosa - Sędzia kynologiczny

**

GRUPA VIII
Płochacze, psy aportujące i wodne

Sekcja: Retrievery, płochacze

1 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 18:00

Kierownik: Stanisław Firlik - Sędzia kynologiczny

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Sekcja: Spaniele, pozostałe rasy

Kierownik: Barbara Klonowska - Asystent kynologiczny

Zastępca obu sekcji: Mariusz Gronowski - Asystent kynologiczny

**

GRUPA IX
Psy ozdobne i do towarzystwa

Sekcja: Psy ozdobne i do towarzystwa (bez Chihuahua, Cavalier, Papillon)

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 18:00

Kierownik: Małgorzata Jung - Sędzia kynologiczny

Sekcja: Chihuahua, Cavalier, Papillon

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Krzysztof Kania - Asystent kynologiczny

Zastępca: Barbara Dębska - Asystent kynologiczny

Zastępcy obu sekcji:
Aneta Hombek
Karolina Kukielka - Asystent kynologiczny

**

GRUPA X
Charty

Sekcja: Charty

KAŻDY CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Grzegorz Weron - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Ewa Dolińska - Sędzia kynologiczny

**

RASY NIEUZNANE

KAŻDY CZWARTEK miesiąca od godz. 16:00 do 19:00

Kierownik: Grzegorz Weron - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Waldemar Mrowiec - Sędzia kynologiczny

**

SEKCJA MŁODEGO PREZENTERA

1 CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 do 19:00

Kierownik: Anna Malczewska - Sędzia kynologiczny

Zastępca: Patrycja Mazur-Szkodzińska - Asystent kynologiczny

**

KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

1 i 3 CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 do 19:00

Kierownik: Anna Kowalczyk - Asystent kynologiczny

Zastępcy:
Sylwia Białek
- Asystent kynologiczny
Ewa Florek - Sędzia kynologiczny
Marta Trela

INFO SEKCJI SZKOLENIA >>>

**

Aktualizacja: 24.08.2017

 
 

 

© ZKwP Opole
Contakt ZKwP OpoleHOme