pl gb
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

free counters

XXXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Opole, 28-29.04.2018



BEST IN SHOW (sędzia Tamas Jakkel) 

I. Labrador Retriever - AVALANCHE Kreuzburg
II.  Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
III. Seter Irlandzki - Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
IV. Jamnik długowłosy króliczy - CAELESTIS TASTE OF HONEY





SOBOTA


 NAJPIEKNIEJSZA PARA
(sędzia Glenway Dymock)

I. Bichone Frise
Golem Starobelsky les
CHILI PAMPLONE Starobelsky les

II. Basenji

Bahaticca`s HOGWARTS WIZARD
Bahaticca`s HOGWARTS WITCHCRAFT

III. Mops

Flash Of Joy Zoom-Zoom
Flash Of Joy Zoe Regal ot Luval

IV.Jack Russel Terrier
DESIGN DA VINCI BY Pemico
Z Ledulandu Be Like Baru Lars




NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
(sędzia Guenther Ehrenreich)

I. Boston Terrier -Interior Silesia Canis (FCI) Hoko Hearty
II. Shih Tzu - Solaris Avis YMYVONDER SINISSIPI
III. Jack Russell Terrier - Kaszavölgy Fürge  Brunó
IV. Golden Retriever - Cheek to Cheek NOCHE -ANDALUZJA


 

NAJPIEKNIEJSZE SZCZENIĘ
(sędzia Janusz Opara)

I. Staffordshire Bull Terrier - TAORMINA Sicilian Devils (FCI)
II. POWERPUFF GIRL OF Dominoscots
III. JAck Russel Terrier - Z Ledulandu MERY-LOU
IV. Bullterrier - ALL WHITE FROM ADELE Hooligan's Bull

 


NAJPIEKNIEJSZY JUNIOR
(sędzia Michael G. Hill)

I.Shih Tzu -  Kaybaroshi Han&Har MAD MISS MANTON
II. Golden Retriever - WENTA Adecatos Poland FCI
III. Buldog Francuski - COLETTO SWEET COOKIES
IV. Jamnik Szorstkowłosy Standardowy - DEGAS Herbu Flinta

 


NAJPIEKNIEJSZY WETERAN
(sędzia Tomas Kucera)

I. Siberian Husky - Zaltana STORM STARTER
II. Pudel Miniaturowy - Mr Pontius od Lalanki
III. Chihuahua krótkowłosy - SAND'S-MAN I WANT BE A CAWBOY IN MONTANA
IV. Foksterier szorstkowłosy - MIXMIRA VINTAGE

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 3
(sędzia Jesus PAstor Basalo)

I. Airedale Terrier - Vigo z Soleckiej Stanicy (FCI)
II. American Staffordshire Terrier - KARBALLIDO STAFFS TASTE THE FAME
III. Cairn Terrier - AVGUSTIN FUL OF HOPE
IV. Terrier Szkocki - NOW LOOK AT ME Tecono

 


ZWYCIĘZCA  GRUPY 4
(sędzia Maite Gonzalbo Lorenzo)

I. Jamnik długowłosy króliczy - CAELESTIS TASTE OF HONEY
II. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - PAXI Nes Gwardiana (FCI)
III. Jamnik krótkowłosy standardowy - KARO-WALA  z Rubinkowskiego Pola
IV. Jamnik szorstkowłosy standardowy - RAYDACHS HEARTS ON FIRE DIAMOND V EX SENTIA SW

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 5
(sędzia Salvatore Tripoli)

I. Akita Amerykańska  - No Pain No Gain Ruthdale
II. Siberian Husky -  Black Pearl of Zaltana
III. Basenji -  Bahaticca's (FCI) EVER FELICITY
IV.  Samoyed - BROADWAY WINNIE The Glow Of The Snowy Star

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 8
(sędzia Leszek Salamon)

I. Labrador Retriever - AVALANCHE Kreuzburg
II. Golden Retriever - WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI)
III. Cocer Spaniel Amerykański - THINK TWICE Catonium
IV. Portugalski Pies Dowodny - Balthazar Django Rei Pescador

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 9
(sędzia Sylvie Desserne)

I. Pudel miniaturowy - Mr. Pontius od Lalanki
II. Bichon Frise - CHILI PAMPLONE Starobelsky les
III. Lhasa Apso - A Jednak Azurowa Amhara
IV. Gryfonik Brukselski - Hot-Hipster


 

NIEDZIELA
 

NAJPIĘKNIEKSZ PARA
(sędzia Karen Gilliland)

I. Czarny terrier rosyjski
SPEEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze
Spark Galas MERCEDES

II. Whippet
Fleegr z Uplnku
Fatty Pillow Face z Uplnku

III. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
SHERIDAN TIESTO Bella Fraga
ZACNA DAMA Dzikie Pola (FCOI)

IV. Leonberger
KAYUN LOWE VON THURINGEN
AISZA Nasza Dama

 


NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
(sędzia Anna Jaśkiewicz)

I. Cane Corso - BRAVE BOY EX SENTIA OLIPMIUS PRIDE
II. Bokser - DANUSKA Ewenement (FCI)
III. Wyżeł węgierski krótkowłosy - RUNA Rusty Sparks
IV. Owczarek australijski - WILBUR WEATHERVANE Trinkets FCI

 


NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ
(sędzia Simon Parsons)

I. Seter Angielski - Wansleydale Maraschino
II. Owczarek Szetlandzki -ADRENALINE Pomysł na (FCI)
III. Charcik Włoski - GUIDO All'Italica
IV. Owczarek Australijski - SEE SEE RIDER Moto



 


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
(sędzia Michael G. Hill)

I. Owczarek Australijski - MALTECO Cofi Capito
II. Whippet - Whiteheads RITA HAYWORTH
III. Wyżeł Weimarski krótkowłosy - Caracas Camistar
IV. Ceskoslovensky Vlciak - Avaya Valentina von Isegrims Erben

 


NAJPIEKNIESZY WETERAN
(sędzia Izabella Krassowska-Salamon)

I. Bokser - FRANIA Ewenement
II. Sznaucer Miniaturowy czarno-srebrny -SHERIDAN TIESTO Bella Fraga
III. Seter Irlandzki - Desperado Lofty
IV. Owczarek Szetlandzki - Alert Ddaredevil Lohrien




NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH
(sędzia Andrzej Kaźmierski)

I. Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
II. Gończy Polski -  POGODNA z Rogu Trzech Książąt
III. Ogar Polski - ZORAN Ostoja znad Łyny
IV. Polski Owczarek Nizinny - Brzask z Jurajskiego Źródła
V. Polski Owczarek Podhalański - Simply Sweet Gold Brilliance

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 1
(sędzia Anna Kochan)

I. Biały Owczarek Szwajcarski - DESERT ROSE Grand Canyon
II. Border Collie - Alderaan BE BEE
III. Australian Cattle Dog - Kratos di Monte Tonico
IV. Welsh Corgi Pembroke - ANGUS YANG IZ LEVENZHI


 

ZWYZIĘZCA GRUPY 2
(sędzia Jarosław Grunt)

I. Owczarek Kaukaski - CHESTER S PROSTOR DONA
II. Czarny Terier Rosyjski - FIRE STERTER INIMA MEA
III. Buldog Angielski - CARTIER LA PANTHERE Discreet Charm Of The Bourgeoisie
IV. Bokser - FRANIA Ewenement

 


ZWYZIĘZCA GRUPY 6
(sędzia Stellios MAkaritis)

I. Gończy Polski - POGODNA  z Rogu Trzech Książat
II. Porcelaine - COLA Nova Espera
III. Dalmatyńczyk - Ava Frncesca von Chirlitz
IV. Posokowiec Bawarski - Wrzos Diana Anilas


 

ZWYCIĘZCA GRUPY 7
(sędzia Tadeusz Chwalny)

I. Seter Irlandzki - Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
II. Wyżeł Weimarski krótkowłosy - BLUE JEAN BLUES Just Dance
III. Seter Angielski - LEO AMAZES ME Simarilion
IV. Seter Szkocki Gordon - Revolution Breeze SAW GERRERA

 


ZWYCIĘZCA GRUPY 10
(sędzia Janusz Opara)

I. Chart Polski - Ostromir Impuls i Splendor Arcturus
II. Chart Perski Saluki - Arabica DeSoto
III. Whippet -  Whiteheads O'LALA
IV. Charcik Włoski - Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE

   
 


ZKWP OPOLE